Společnost Ferratum a rychlé půjčky


Skandinávie vás uchvátí mnohými přírodními a kulturními zajímavostmi a dokonce i finančními produkty! Ferratum půjčka pochází z Finska a společnost Ferratum Finland Oy slaví své úspěchy v několika evropských zemích včetně České republiky. V naší zemi funguje dceřinná firma Ferratum Czech s.r.o. a stejně jako mateřská společnost poskytuje půjčky v menších částkách do maxima 10 000 Kč. Za spolehlivost a důvěryhodnost společnosti Ferratum hovoří hromady vyřízených žádostí s šástkou menších částek.

Ferratum půjčky pro celou rodinu

Zajímají vás přednosti Ferratum půjčky? Krátkodobé úvěry získáte v minimální době, nejlépe do několika minut po přijetí vaší žádosti. Nepotřebujete žádné ručitele, zástavy movitým nebo nemovitým majetkem a ani doložení vašich pravidelných příjmů. Při žádosti budete mít pevně stanovenou dobu splatnosti a výši splácené částky. Nemohou vás překvapit žádné skryté poplatky. Během několika minut může být Ferratum půjčka na vašem bankovním kontu. Ovšem i tady pamatujte na splnění podmínek – nesmíte žádat poprvé, protože noví klienti získají Ferratum půjčku jen do hodnoty 2 000 Kč a peníze obdrží poštovní složenkou. S další žádostí se částka zvyšuje a peníze již chodí na účet v bance. Od šesté žádosti již lze dotazovat zapůjčení maxima – 10 000 Kč.

K dalším výhodám náleží fakt, že nemusíte nikam chodit a Ferratum půjčka jde zajistit z pohodlí vašeho domova. Stačí vám internetové připojení nebo mobilní telefon a máte dvě možnosti, jak si o peníze požádat – vyplněním online formuláře na webových stránkách nebo SMS zprávou. O výsledném rozhodnutí budete informováni SMS zprávou. Ferratum půjčka si započítává poplatky za vyřízení vaší žádosti, který nahrazuje úroky, tudíž se rovná poměrně vysoké částce. Pozor si dejte na včasné splácení, abyste neplatili nemilé pokuty. V případě potřeby si lze požádat o prodloužení doby splácení za poplatek.
Sjednat půjčku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *