Jaká je jedna z nejlépe hodnocených půjček na trhu?


Společnost Ferratum Bank je jedním z nejznámějších poskytovatelů nebankovních půjček v Česku. V názvu má sice nově slovo Bank, jde ale o nebankovní společnost, která se zaměřuje na poskytování několika úvěrových produktů. V tomto článku si je představíme blíže, řekneme si pro koho jsou určeny a jaké jsou jejich hlavní výhody.

Ferratum je dobře hodnoceno i v různých srovnávačích

Předně je třeba říct, že společnost Ferratum je už tradičním poskytovatelem půjček a její úvěrové produkty jsou velmi kladně hodnoceny i na různých webech, zaměřených na srovnání půjček. Jedná se o naprosto seriózní společnost, jenž patří do silné mezinárodní skupiny Ferratum Group, působící ve více než 20 zemích světa, včetně Kanady, Austrálie, Velké Británie, Mexika, Španělska nebo Německa. Půjčit si od Ferratum Bank je tak sázkou na jistotu a jakékoli obavy jsou zde naprosto zbytečné.

191

Vybrat si lze hned ze tří druhů půjček – Micro, Plus a Credit

Aktuálně u nás nabízí Ferratum hned tři úvěrové produkty – krátkodobou půjčku Micro, klasický spotřebitelský úvěr Plus a speciální produkt Credit, který se podobá kreditním kartám. Pojďme se teď na jednotlivé půjčky podívat trochu detailněji.

Ferratum Micro – malý a snadno dostupný úvěr

Asi nejoblíbenějším půjčkou z portfolia Ferratum Bank je malá, rychlá a krátkodobá půjčka Ferratum. Jedná se o klasickou rychlou SMS půjčku, jejíž maximum je 10 000 Kč. Pokud si o tuto půjčku žádáte poprvé, až do 9 000 Kč máte tento úvěr zdarma, tzn. pokud jej vrátíte včas, nezaplatíte vůbec nic navíc – žádný úrok, žádný poplatek. Doba splatnosti je u této půjčku trochu delší než u konkurence – můžete si ji nastavit až na 45 dní. To ale neplatí pro půjčku zdarma, tu musíte vrátit nejpozději do 30 dní, jinak už byste museli platit úroky. Celkově je tak Ferratum Micro velmi zajímavým a výhodným úvěrem a pokud vám stačí 30denní splatnost, jednoznačně se vyplatí.

Ferratum Plus je určen pro stálé klienty

Pro zákazníky, kteří služeb společnosti Ferratum využívají opakovaně, je v nabídce také půjčka Ferratum Plus. V tomto případě už jsou podmínky trochu jiné, maximální výše úvěru je až 25 000 Kč a i doba splatnosti je mnohem delší – od dvou měsíců až do 12 měsíců. Půjčka Ferratum Plus se nesplácí jednorázově ale formou měsíčních splátek a do 15 000 Kč nemusíte dokládat své příjmy.

Ferratum Credit je alternativou vůči bankovní kreditní kartě

Posledním produktem, který má Ferratum Bank aktuálně ve své nabídce, je Ferratum Credit – flexibilní úvěr s maximálním limitem 35 000 Kč. Tentokrát už ale nejde o klasickou půjčku, nýbrž o jakousi obdobu kreditní karty. V závislosti na výši kreditního limitu, který si zvolíte, pak musíte každý měsíc splácet minimální stanovenou částku. Peníze můžete čerpat i opakovaně a je pouze na vás, jak dlouho budete úvěr splácet. Až 2x během jednoho roku navíc můžete využít tzv. platební prázdniny.

Půjčky a ostatní úvěrové produkty od společnosti Ferratum patří už dlouhodobě k nejžádanějším v České republice. Ferratum je prověřenou nebankovní institucí a její klienti si tak mohou být jisti férovým jednáním a nemusejí se bát žádných nástrah nebo dokonce podvodů. Doporučujeme zejména půjčku Ferratum Micro, která je napoprvé zdarma a její výše 9 000 Kč je v tomto případě nadstandardní. Celkově patří nebankovní půjčky Ferratum Bank k nejlepším na českém trhu a tuto pozici si drží již dlouhodobě i přes neustále se rozšiřující konkurenci.