Ferratum půjčka


Může dojít k situaci náhlé potřeby menší nebo větší sumy, která bude ve vašich úsporách chybět. Jak rychle získat peníze, abyste nepropásli výhodnou nabídku koupě domu, zajímavou cenu na exoticku dovolenou, nebo vyřešili nečekané problémy? Někomu schází několik tisíc, dalšímu desítky tisíc a třetí požaduje stovky tisíc. Každému z vás se mohou hodit rychlé peníze získané půjčkou s možností navracení po částech.

Ferratum půjčka - netradiční půjčka

Ferratum půjčka poskytuje menší částky peněz do 10 000 Kč. Jedná se o finské půjčky, známé jako rychlé SMS půjčky, kdy si jednoduše díky internetovým stránkám nebo SMS zprávy zapůjčíte obnosy od jednoho tisíce korun do deseti tisíc korun.

Společnost Ferratum poskytuje půjčky již v patnácti evropských zemích a také působí na Novém Zélandě. Dceřinou firmou mateřské společnosti Ferratum Finland Oy je v České republice Ferratum Czech s.r.o. a vy se dočkáte peněz bez ručitele, bez potvrzení o příjmu a dokonce bez osobního setkání. Ferratum půjčka bez ručitele je možná v případě, že nemáte žádný záznam v nebankovním a bankovním registru dlužníků.

Jak se získává Ferratum půjčka?

Úplně jednoduše najdete internetové stránky a zde vyplníte online formulář pro žadatele o půjčku. Druhou možností je zaslání žádosti prostřednictvím SMS zprávy. Ferratum půjčka ale vyžaduje za zpracování vaší žádosti poplatek, ten tvoří náhradu za úrok. Další podmínka se týká nových klientů, kteří si mohou zapůjčit pouze jeden až dva tisíce korun.

Kdy dostanete peníze na účet?

Z pohodlí domova se dá zařídit každá Ferratum půjčka a vy si svůj domácí klid nepokazíte ani čekáním na peníze. Připadá vám deset minut ideální? Ano, i tak brzy vám přistane na účtu Ferratum půjčka. Požadovanou částku získáte prakticky ihned po schválení na uvedený bankovní účet a můžete se pustit do zaplacení nejnutnějších věcí.

Sjednat půjčku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *