Ferratum půjčka – prodloužení


Již jste se seznámili s Ferratum půjčkou? Potom jistě víte, jak rychle je vaše půjčka vyřízena díky online žádosti a jak brzy byly požadované peníze zaslány na váš účet. Ve smlouvě jste si jistě všimli doby splatnosti a požadovaných termínů jednotlivých splátek ve stanovené výši. Co se stane, když Ferratum půjčka nebude placena v termínu? V prvé řadě zaplatíte daleko víc úroků a pohledávka se může dostat k soudu a následnému exekučnímu příkazu.

Ferratum půjčka - prodloužení

Momentálně jste se dostali do finanční tísně a chcete se vyhnout pokutám, obsílkám s upomínkami popř. soudnímu vymáhání? Zažádejte se o prodloužení doby splatnosti na dvojnásobek a máte po problému. Ferratum půjčka prodloužení půjde zařídit po vyplnění a odeslání snadného prodlužovacího formuláře. Navíc každých patnáct dní si můžete prodloužit každých tisíc korun – ovšem v tomto případě za poplatek, ten je však nižší, než by vás stála smluvní pokuta za každý týden v případě neuhrazení domluvené částky a neprodloužení. Penalizace určitě není pro nikoho příjemná.

Jak postupovat, aby vám byla prodloužena Ferratum půjčka bez smluvních pokut?

Prvním krokem je již zmiňované vyplnění žádosti o prodloužení online formulářem na internetových stránkách. Vy však máte i další pohodlný způsob, jak si vše včas zařídit a nevpadnout  ještě do vyšších dluhů. Jedná se o možnost zajištění prodloužení pomocí SMS zprávy. V čase, kdy vaše Ferratum půjčka bude splatná, pošlete SMS na číslo s variabilním symbolem a rodným číslem podle vzoru. Během několika minut získáte odpověď, zda došlo k vyhovění nebo nikoliv.

Maximálně do dvou dnů pak musíte uhradit stanovený poplatek za prodloužení půjčky, včetně variabilního symbolu. Po obdržení platby na účet poskytovatele získá vaše Ferratum půjčka prodloužení o dalších patnáct dnů a vy o všem opět přijmete informace na váš mobilní telefon esemeskou.
Sjednat půjčku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *