Jak na půjčku před výplatou?


Ne nadarmo se říká „ dlouhé, jak týden do výplaty“, protože často se zdá, že právě ten pomyslný týden do výplaty má mnohem více dní než sedm. V tomto období většinou již peněz není moc, jen tak akorát, abyste vyšli a v případě, že přijde nějaká neočekávaná událost, nastanou potíže. Protože funguje tzv. zákon schválnosti, většinou to tak skutečně bývá. V tuto chvíli přichází na řadu půjčky.

Finanční pomoc

Je jasné, že půjčka před výplatou nebude dosahovat velkých částek, ale není to ani potřeba. Je to produkt určený především na překlenutí krátkodobého finančního nedostatku. Tento produkt poskytují hlavně nebankovní společnosti a podmínky získání jsou velmi jednoduché. Stačí si vyplnit na internetových stránkách online formulář a odeslat. Vyjádření vám přijde velmi rychle. Většinou vše probíhá online nebo prostřednictvím SMS zpráv. Jen ve výjimečných případech musíte jednat přímo s pracovníkem firmy. Po schválení vám bude zaslána půjčka ihned na účet, a nejpozději do druhého dne. Podmínkou získání je pouze občanský průkaz, mobilní telefon, email a bankovní účet.

pred-vyplatou

Rychlé půjčky před výplatou

Půjčku před výplatou vám poskytne mnoho nebankovních společností. Velmi oblíbeným produktem je třeba Zaplo půjčka. Je to půjčka od 1000 do 15 000 Kč bez ručitele, doložení příjmů až na 30 dnů. Pro nové klienty je připravena půjčka do výše 8000 Kč na 30 zdarma bez poplatku. Jestliže nemáte bankovní účet a potřebujete získat půjčku v hotovosti, můžete využít služeb společnosti Provident, která patří mezi neznámější poskytovatele nebankovních půjček u nás. Zde je možné si půjčit i vyšší částku až do 80 000 Kč se splatností až 100 týdnů. Peníze vám osobně přinese obchodní zástupce až domů, a to i o víkendu. U Providentu vás nečeká žádné zdlouhavé papírování.

Zachraňte situaci v klidu

Půjčka do výplaty je ideální pro řešení složité situace. Není potřeba se zbytečně trápit a řešit, jak zaplatit nepříjemnou fakturu či opravu auta. Půjčte si potřebnou sumu a použijte ji na to, co právě potřebujete. Půjčit si nějaké peníze v případě, že není jiná možnost, není nic, za co byste se měli stydět, protože do takové situace, se může dostat každý.