Ferratum půjčka není podvod


Peníze takřka ihned a v různé výši – v současnosti se setkáte s mnohými bankovními a nebankovními společnostmi, které vám půjčí částky podle vašich představ. Ani Ferratum půjčka není výjimkou, avšak tady máte záruku, že nejde o žádný podvod a své peníze skutečně obdržíte a máte možnost je splácet podle uvedených podmínek ve smlouvě.

Ferratum půjčka

Společnost Ferratum působí již několik let v řadě zemí Evropy a pronikla i na Nový Zéland.  Dceřinná firma společnosti Ferratum Finland Oy se v České republice nazývá Ferratum Czech s.r.o. a vy si zde zajistíte půjčky v hodnotě do 10 000 Kč.

Ferratum půjčka má hned několik výhod:

–          žádosti o peníze vyřizujete z pohodlí domova

–          nepotřebujete potvrzený příjem ani ručitele

–          doba schválení se pohybuje okolo několika minut a o výsledku budete informování SMS

–          peníze dorazí v krátké době na váš účez

Vyřizování půjčky Ferratum začíná vyplněním online žádosti nebo zasláním SMS. Pro začátek počítejte s tím, že Ferratum půjčka vyžaduje celkem vysoké poplatky za  vyřízení, které nahrazují úroky.

Ferratum půjčka se u vás koná úplně poprvé? Potom mějte na paměti, že noví zákazníci mohou žádat nejprve jenom o částku jeden až dva tisíce korun. Tato částka bude zaslána složenkou na adresu vašeho bydliště. Pakliže se stanete pravidleným klientem, lze si půjčit i vyšší částky a peníze již přijdou na váš bankovní účet. Konkrétní příklad: Ferratum půjčka vám již byla poskytnuta ve výši 1000 – 2000 Kč a vy nyní žádáte podruhé. Dle stanovených podmínek si můžete vypůjčit 3 000 Kč, při další žádosti 4 000 a od v pořadí šesté půjčky Ferratum se jedná o částku 10 000 Kč.

Délka splatnosti je poměrně krátká a Ferratum půjčka musí být navrácena během několika týdnů. Máte ale možnost zažádat o prodloužení splatnosti a tím se vyhnout případným sankcím za nedodržení  termínů.
Sjednat půjčku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *