Kdo půjčuje peníze zdarma? První bezúročné půjčky do výplaty


Konkurence na nebankovním trhu roste neskutečným tempem. Takřka každý týden se objeví nový poskytovatel nebankovních půjček. Aby stávající společnosti k sobě přilákaly nové zákazníky, tak přicházejí s novými a novými marketingovými strategiemi. A jednou z nich je i poskytování tzv. prvních půjček zdarma.

Jak funguje půjčení si bez úroku a bez poplatků

Funguje to tak, že si jednoduše požádáte o standardní půjčku. U které musíte splnit nějaká pravidla – např. částka maximální 8000 Kč a splatnost ne delší než 30 dní. Pokud si požádáte o peníze v tomto rozmezí a v tomto  období splatnosti, tak nebudete platit žádný úrok. Nebankovní společnost vám pošle na účet si složenkou 8000 Kč a vy do 30 dní opět vrátíte původních 8 000 Kč. Ani korunu navíc. Ani procento na úroku.

Úroková sazba 0%. RPSN 0%. Poplatek 0 Kč.

Společnosti tak doufají, že k sobě přilákají nové zákazníky. A pokud od nich peníze vezmou poprvé a budou spokojeni, tak u nich již zůstanou. A při opakovaných žádostech již budou platit úroky. A společnost tak začne na nich vydělávat peníze.

Z pohledu zákazníka by byla trestuhodná nezodpovědnost tohoto nevyužít! Vždyť nebankovní sektor je známý svými vysokými úroky a přeplacení ve výši 50% až 100%. A pokud Vám tedy společnosti nabízejí nulový úrok a peníze do výplaty zdarma, proč toho nevyužít?

Kdo půjčuje zdarma, jak najít poskytovatele

Tyto poskytovatele si lze velmi lehce dohledat. Musíte si ovšem uvědomit, že se jedná o krátkodobé akce. Poskytovatel tyto nabídky zdarma vždy umožní na 1 měsíc, následně akci ukončí. Vždy si tak ověřte, že dané nabídky jsou aktuální. Aby jste neplatili zbytečně úrok.

Momentálně jsou aktuální tyto 3 nabídky.

Jak vidíte, tak ve všech případech se jedná o malé půjčky do výplaty. Nyní požádáte, peníze dostanete ještě dnes. A následně máte 14 – 40 dní na to, aby jste vše jednorázově vrátili. Tento typ produktů je vhodný zejména před výplatou, kdy potřebujete jen menší obnos peněz. A kdy očekáváte, že vám v brzké době přijde výplata ze zaměstnání.

Ne ve všech případech ovšem musíte dokládat zaměstnání. Většinou je nabídka stavěna tak, aby mohla být vyplacena ještě dnes. Není tak vyžadováno potvrzení o výši příjmu či potvrzení o zaměstnání. Aby vše šlo vyřídit ještě dnes. A díky tomu jsou žádosti schváleny i maminkám na MD, brigádníkům, důchodcům či lidem na sociální podpoře.

Podívejte se na konkrétní podmínky a požádejte. Peníze můžete mít ještě dnes. A využijete-li výhodné akce, tak je můžete mít zcela zdarma!