Nebankovní půjčky nemusí být hned nevýhodné


Obavy, předsudky, špatné zkušenosti. To vše vede klienty k tomu, aby nežádali o půjčky nebankovní společnosti. Bohužel, některé skutečnosti jsou pravdivé a je mnoho těch, co se zklamali.

Jak je přesvědčit, že ne každá nebankovní společnost se snaží svoje klienty připravit o majetek a peníze?

Možná to zvládne nebankovní produkt ze série americká hypotéka.

Je to produkt, který je běžné k dostání i v bankách. A však podmínky bank jsou neúprosné a přísné a mnoho žadatelů prostě tímto systémem neprojde. Proto se právě nebankovní společnosti se solidním jednáním rozhodli také tento produkt nabízet, akorát za zcela jiných podmínek při vyřízení.

dolary

Co se musí dodržet v obou případech je zástava nemovitosti. Slouží, jako ručení majetkem, díky kterému získáte potřebný obnos financí. Naopak jsou úplně odlišné další podmínky získání. Nepotřebujete totiž dokládat výši příjmů. Nikdo se nešťourá ve Vašem soukromí, nedokládáte stovky papírových dokumentů a není problém ani záznam v registru dlužníků, ať už v bankovním nebo nebankovním. Jednoduše v tomto případě stačí, jako důkaz bonity klienta, ručení nemovitostí.

Co bývá u nebankovních produktů časté, jsou poplatky předem. Těch se nemusíte obávat, protože je neplatíte. V případě, že by poplatek předem někdo po Vás požadoval, tak je to jasný důkaz nečestného jednání a žádné peníze nemusíte následně už vidět.

Jak tedy zažádat o tento nebankovní produkt?

Jestli očekáváte, že se budete muset s vyplněným formulářem dostavit někam na pobočku, tak Vás mile potěší, že nemusíte. Dokonce ani nemusíte nic tisknout a odesílat klasickou poštou. Stačí Vám k žádosti vyplnit online formulář a následně budete komunikovat se specialisty telefonicky, při podepsání smlouvy osobně a peníze dostanete na Váš účet.