Hypotéka bez registru Vás dokáže zbavit i exekuce


Dělá Vám starosti nepříjemná finanční situace, do které jste se dostali, a teď nevíte, jak z ní ven? Dostat se do finančních problémů není nic těžkého, stačí, když zaměstnavatel nepošle včas výplatu, ocitnete se dlouhodobě na neschopence, či Vás potkají nutné nečekané výdaje. Takových situací je opravdu mnoho, ale ideálních řešení už méně. Naštěstí ale jedno existuje. Hypotéka bez registru Vám poskytne peníze na cokoliv, včetně vyplacení exekuce.

silueta

Jak již z názvu této hypotéky vyplývá, jedná se o půjčku, pro jejíž schválení nejsou rozhodující záznamy v registru. Ba co víc, není nutné dokládat ani příjmy, či účel této hypotéky. Proto ji může získat opravdu každý. Jediné, co Vám, stačí pro její schválení, je plnoletost (18 až 80 let) a ručení nemovitostí.

Hypotéka bez registru je tedy půjčkou oproti zástavě nemovitosti. Zastavit můžete nemovitost jakéhokoliv druhu a hodnoty.  Vyplaceno potom dostanete až 70 % z její odhadní ceny. Ale co je nejlepší, tyto peníze můžete dostat již do 24 hodin! Stačí pouze vyplnit online žádost a poskytnout fotografie zastavované nemovitosti.

Jeden by si mohl myslet, že při takto snadném získání hypotéky v tom jistě bude nějaký háček, minimálně v podobě vysokého úroku. Opak je ale pravdou. U hypotéky bz registru se setkáte s velmi výhodným úrokem (již od 4 % p. a.) a nízkými splátkami, neboť si můžete dobu splatnosti zvolit až na jeden rok. K tomu neplatíte žádné poplatky předem, dokonce ani odhad nemovitosti.

Jestliže tedy hledáte způsob, jak se zbavit exekuce, či si splnit své sny a plány, potom může být taková hypotéka bez registru ideálním řešením. Dobře však zvažte, zda jste schopni takový dlouhodobý závazek unést, vzhledem k Vašim nízkým příjmům, a nedostanete se tak do ještě vážnější finanční tísně.