Hypotéka bez doložení příjmů – ideální pomoc k penězům


Abyste si mohli půjčit peníze, ve většině bank jsou nastaveny velice přísné podmínky. I přesto peníze potřebujete a banka Vám Vaši žádost o hypotéku neschválila? Málokdo dokáže totiž tyto podmínky v bance splnit. Pořád hledáte hypotéku, která by Vám vyšla vstříc? Pak pro Vás máme nabídku bez vyhledávání záznamu v registru dlužníků a bez ohledu na to, jaké jsou Vaše měsíční příjmy. Právě pro Vás je tu hypotéka bez doložení příjmu.

Následující podmínky Vám pomohou tuto hypotéku získat

Hypotéka bez dokládání příjmů, jak už sám název napovídá, Vám pomůže získat finanční pomoc bez složitého papírování. Opravdu nedokládáte Vaše příjmy. Podmínkou pro schválení této hypotéky je dosažení věku 18 až 90 let a možnost zástavy nemovitosti, která nemusí být přímo ve Vašem vlastnictví, ale svoji nemovitost může zastavit i kdokoliv z Vašich známých. Skutečně na tom nezáleží. Z odhadní ceny nemovitosti získáte až 70%. Zastavit můžete dokonce jakoukoliv nemovitost jak např. chatu nebo garáž.

kapsa

Kdy hypotéku bez dokládání příjmů využít?

S touto hypotékou můžete peníze použít opravdu na vše, včetně investic, začít s podnikáním, koupit dům, apod. Použití těchto financí je opravdu na Vás. O hypotéku žádejte pokud:

  • Zvládnete měsíční splátky přesto, že jsou Vaše příjmy nízké a v bance si proto hypotéku nemůžete dovolit
  • Výši svých příjmů ani účel půjčky nechcete s nikým probírat
  • Pro záznam v registru Vám banka nevyhoví
  • Potřebujete skutečně rychle peníze bez zdlouhavého papírování

S hypotékou bez dokládání příjmů získáte mnohem více

Tuto hypotéku můžete splácet až 30 let, úrok hypotéky bude od pouhých 3 až 5 % p.a. a vše může být vyřízeno neskutečně rychle. Po poskytnutí fotek zastavované nemovitosti získáte peníze již do 24 hodin. Bez nahlížení do registru dlužníků, bez skrytých poplatků i bez poplatků předem, získáte peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete vyřešit. Půjčku můžete samozřejmě použít i na vyplacení jiných závazků.