Emmas Credit půjčka se od svých konkurentů v mnohém odlišuje


Tento úvěrový produkt bychom mohli označit za skutečně ten, který je naprosto unikátní. A to hlavně z toho důvodu, že se od svých konkurentů poměrně zajímavě odlišuje. Pokud vás zajímá, v čem je vlastně půjčka Emmas Credit tak výjimečná, pojďme se na to společně podívat. Začneme určitě nabídkou částek, která dnes patří mezi zajímavé. Nejnižší hodnotou je suma 500 Kč, zatímco tou nejvyšší je 7 000 Kč. Zapomínat ale nesmíme také na to, že jako prvožadatelé můžete dosáhnout maximálně na částku 3 000 Kč. Že ji můžete použít na cokoliv, to samozřejmě platí.

Půjčka nabídne i delší splatnost

Když se podíváte na konkurenční poskytovatele, rázem jednoduše zjistíte, že u nich je maximální termín splatnosti jenom v měsíční lhůtě. V tomto směru jde Emmas Credit půjčka ihned také svou cestou. Není třeba se obávat toho, že by vás zde čekal takový termín splatnosti, který by snad byl kratší. Můžete si být jisti, že bude delší. A to skutečně o celé dva týdny. Maximální dobou, po kterou můžete peníze mít, je totiž 45 kalendářních dní. A co když peníze nezvládnete do daného termínu vrátit? Samozřejmě se nic neděje, jelikož i zde je možnost opětovného posunutí daného termínu.

Využít výhodných slev může každý

Žádáte si poprvé? Pokud ano, je dobré se zmínit také o zajímavých slevách, které můžete získat. Ty jsou určené pro každého, kdo si žádá poprvé. Aby byla naše Emmas Credit půjčka recenze objektivní, pojďme se na možné výše slev společně podívat. Jde o slevy, které jsou odečítány z vypočtené úrokové sazby. Zde platí, že od ní bude odečteno celých 200 korun českých. Nejenom, že díky tomu můžete vcelku jednoduše ušetřit na vašich úrocích. Máte zde také jistoty spojené s tím, že si můžete vše nakombinovat tak, aby byla výše vašeho úroku nulová. Nezaplatíte tak ani o jednu jedinou korunu navíc. I to je výhoda, která nezklame.