Americká hypotéka – řešení finančních problémů


Jestliže hledáte řešení Vašich finančních problému, pak máte teď v rukou opravdovou pomoc. Hledáte hypotéku, která Vám pomůže v nouzi a nebude řešit zbytečnosti? Americká hypotéka je to pravé. Nedokládáte Vaše příjmy, nejste posuzováni podle registru dlužníků, dokonce ani nemusíte dokládat účel půjčky a to vše do 24 hodin od podání podkladů. Je Vám minimálně 18 let a máte možnost zastavit nemovitost? Pak máte splněny dvě jediné podmínky k této půjčce.

Jak americká hypotéka funguje?

Protože se tady neřeší ani Vaše příjmy ani záznamy v registrech, tak můžete peníze použít opravdu na cokoliv. Ať už to budou jakékoliv dluhy včetně exekuce nebo pouhý nákup nemovitosti. Jedná se o spolehlivé nebankovní společnosti, které tuto hypotéku nabízí bez žádných poplatků předem. Od podání všech podkladů k vyřízení jsou finance Vaše již do 24h, protože tady zastavujete nemovitost, ať už Vaši nebo třetí osoby, tak získáte půjčku až do výše 70 % odhadní ceny nemovitosti.

kufřík

Kolik Vás to bude stát?

Velikou výhodou je, že tu nejsou žádné poplatky předem. Získáte úrok nízký jako v bance (od 3-5 % p.a.). Dobu splácení si můžete prodloužit až na 30 let. To vše i přesto, že je to nebankovní hypotéka.

Kdo může požádat o tuto hypotéku?

Ten, kdo může ručit svojí nemovitostí, nebo nemovitostí svých blízkých, kteří k tomuto kroku svolí. Kdokoliv, kdo je ve věku od 18 do 90 let.

 

Jde ovšem o dlouhodobý závazek, proto doporučujeme, vše promyslete tak, abyste měsíční splátky zvládli, protože se ale nemusíte bát vysokých splátek a úroků, tak by to neměl být problém. Vše ale pečlivě zvažte. Pokud jste rozhodnuti, tak máte vyhráno nad Vašimi dosavadními starostmi a můžete si dopřát ať už dovolenou, nebo koupi auta, domu nebo také zaplatit exekuci. Vše je pro Vás připraveno na zlatém podnose.